Letenky

AKTUÁLNÍ CENY LETENEK

Na ostrov Tenerife se dá dostat mnoha leteckými společnostmi včetně Canaria travel z Prahy. Nicméně v dlouhodobém průměru nabízí nejlevnější letenky irská společnost Ryanair. V okolí ČR jsou tři snadno dostupná letiště (Memmingen Allgau airport, Kraków Airport im. Jana Pawła II, Berlin-Schönefeld), ze kterých tato společnost poskytuje přímé lety na Tenerife v čase 4-5 hodin. Ryanair přepravuje i nadměrná zavazadla, které si lze doukoupit k letence a dovézt si vlastní sportovní vybavení (golf, surf, kolo, WS…). Ceny za nadměrná zavazadla jsou obdobné jako u ostatních leteckých společností. Například výbava na windsurf = 50 Euro/1 cesta. Podrobné info o cenách a typech nadměrných zavazadel se společností Ryanair se liší podle trasy, ty můžete vyhledat zde v odkazu.

celkovej

Na letištích je možnost cenově velmi dostupného dlouhodobějšího parkování. Memmingen od 27 eur€/týden, Krakow 68 zlotých (1 zlotý = 6,3 Kč)/týden, Berlin od 38 eur/týden. Čím déle, tím se cena parkování v přepočtu na jeden den snižuje. Parkování lze zamluvit online na stránkách ParkVia. Stačí zadat název letiště a požadované datum, při online objednávce může být mnohdy cena za parkování ještě nižší.


Ryanair nepřeváží domácí zvířata. Pokud chcete svého čtyřnohého kámoše vzít ssebou tak doporučujeme Wizzair nebo Tuifly.

Další levné letenky od Condor z Mnichova (MUC) do Tenerife jih (TFS) najdete na stránkách zprostředkovatele nacesty.cz